Duo CACIB Brno 4. 2. 2018
Australská kelpie, rozhodčí Kirill Barbosov, RU
Kat.číslo | Kruh | Třída | Jméno | Chov. stanice | Majitel | Výsledek |
5001 | 2 | třída pracovní | ACROSS THE STARS | of Schmikes Yard | Grymová Monika | Výborný |
5002 | 2 | třída veteránů | Erragon | Xapatán | Hlaváčová Miroslava | Výborný1, BOV, BOS |
5003 | 2 | třída mladých | CREATIVE CATTIE | Kimbilio | Cieslar Roman | Výborný |
5004 | 2 | mezitřída | Brown Baireen | Kimbilio | Chalupová Milena | Výborný1, CAC, CACIB, BOB |
Welsh corgi cardigan, rozhodčí Milan Krinke
Kat.číslo | Kruh | Třída | Jméno | Chov. stanice | Majitel | Výsledek |
5509 | 5 | třída dorostu | Apollon | Tailorscardi | Evans Hana | Nadějný1 |
5510 | 5 | mezitřída | CHRIS TEAM DREAM | Coedwig's | Michalski Krzysztof | Výborný1, CAC |
5511 | 5 | třída otevřená | DRAGON DUMMLES | FIERY FLYING | Cherupova Elena | Absence |
5512 | 5 | třída otevřená | Verner Herzog | Ingermanlandija | Kartashova E.V. | Výborný1, CAC, RCACIB |
5513 | 5 | třída šampionů | Alistair Arrowhead | Kiss & Corgi | Dariusz Głowacki Dariusz | Výborný1, CAC, CACIB, BOB |
5514 | 5 | třída šampionů | Z JURAJSKIEGO ZAMKU | VAGABOND SUN | Vapalo-Aro Mari | Výborný2, RCAC |
5515 | 5 | třída čestná | BRASTIAS | Shining Sirius | Beyerová Vladimíra | Výborný1 |
5516 | 5 | třída dorostu | Aini Damia | of Valley of Respite | Beyerová Vladimíra | Velmi nadějný1 |
5517 | 5 | třída mladých | Azure Belle | Welsh Magic | Neudeková Dita | Velmi dobrý3 |
5518 | 5 | třída mladých | GLORIOUS PROMISE | Astersland | Pol Anna | Výborný1, CAJC, BOJ |
5519 | 5 | třída mladých | Pola | Gaucho | Kozáková Pavlína | Výborný2 |
5520 | 5 | mezitřída | DELYTH | Shining Sirius | Cetlová Jitka | Velmi dobrý2 |
5521 | 5 | mezitřída | Omerta | Gaucho | Ring Beata | Výborný1, CAC |
5522 | 5 | mezitřída | TOP MARKS | WAGGERLAND | Grigoreva Inna | Absence |
5523 | 5 | třída otevřená | ADEL | aus Botenwald | Kozáková Pavlína | Výborný2 |
5524 | 5 | třída otevřená | COVENTINA DU | Shining Sirius | Cetlová Jitka | Absence |
5525 | 5 | třída otevřená | Cymreiges Cirila Du | Shining Sirius | Beyerová Vladimíra | Výborný3 |
5526 | 5 | třída otevřená | Legendary Big Star Mouse | Gaucho | Ring Beata | Výborný1, CAC, CACIB, BOS |
5527 | 5 | třída šampionů | LADY RZEPA | Chris Team | Michalski Krzysztof | Výborný1, CAC, RCACIB |
Welsh corgi pembroke, rozhodčí Milan Krinke
Kat.číslo | Kruh | Třída | Jméno | Chov. stanice | Majitel | Výsledek |
5528 | 5 | třída štěňat | Moonlight Walker | Pemslife | Halíř Václav | Velmi nadějný1 |
5529 | 5 | třída mladých | Iivo | Bugi Vugi | Ambrozová Věra | Výborný1, CAJC, BOJ |
5530 | 5 | mezitřída | Arny | Corgiira Moravia | Krejčová Lucie | Velmi dobrý3 |
5531 | 5 | mezitřída | Right Hunter All Dreams About | Gaucho | Dariusz Głowacki Dariusz | Výborný2, RCAC |
5532 | 5 | mezitřída | Skotchvud | Gengalf Rozhe | S. Mirovitskaya E. Androsik | Výborný1, CAC, RCACIB |
5533 | 5 | třída otevřená | Atom | Dream of youth | Sedláková Helena | Výborný2, RCAC |
5534 | 5 | třída otevřená | Charm | Bugi Vugi | Konopka Aneta | Výborný1, CAC |
5535 | 5 | třída otevřená | SKY WARRIOR | DRAGONJOY | Chepurova Elena | Absence |
5536 | 5 | třída šampionů | Baron | Urban corgis | Rumpel Matej | Výborný4 |
5537 | 5 | třída šampionů | Clark Yasmin | Quessant | Zvonař Antonín | Výborný1, CAC, CACIB, BOB |
5538 | 5 | třída šampionů | Skotchvud | Hammer | S. Mirovitskaya E. Androsik | Výborný2, RCAC |
5539 | 5 | třída šampionů | YAHOO GOTTA FILING | MISTYCOR | Platonova Irina | Výborný3 |
5540 | 5 | třída dorostu | Bergie | Corgiira Moravia | Višinka a Račanská Jiří a Ilona | Velmi nadějný1 |
5541 | 5 | třída mladých | Always On The Wall | Lionsace | Kubíčková Miroslava | Výborný3 |
5542 | 5 | třída mladých | Ekspo-Margaret's | Medovaya Plyushka | Horáková Lucie | Výborný1, CAJC |
5543 | 5 | třída mladých | Land of the Rose | Maxbord | Maryška Jan | Výborný2 |
5544 | 5 | třída mladých | MILADY MONIQUE | Higu | Daněk Martin | Velmi dobrý4 |
5545 | 5 | třída otevřená | AGNES | Forever Leo | Kubíčková Miroslava | Velmi dobrý |
5546 | 5 | třída otevřená | ANETTE DANIEL (N/B) | BAGRYANAY OSEN | Platonova Irina | Výborný1, CAC |
5547 | 5 | třída otevřená | BOREEN | PenFro | Kovářová Jana | Výborný2, RCAC |
5548 | 5 | třída otevřená | FOXY UNIQUA | 17th Meridian | Bankovich Andrej | Výborný3 |
5549 | 5 | třída otevřená | LEGACY OF LOVE | Kinberger´s | Kubíčková Miroslava | Výborný4 |
5550 | 5 | třída šampionů | COCO YASMINA | QUESSANT | Maryška Jan | Výborný1, CAC, CACIB, BOS |
5551 | 5 | třída šampionů | DAFI CORGIIRAMORAVIA | 17 th Meridian | Višinka a Račanská Jiří a Ilona | Výborný2, RCAC, RCACIB |
5552 | 5 | třída veteránů | DREAMS O GOLD | CUUCHIN | Kovářová Jana | Absence |