Jiné

Testování DM v LABOKLIN

Laboklin Firmenlogo

SOUHRNNÉ INFORMACE OHLADNĚ TESTOVÁNÍ DM V LABORATOŘI LABOKLIN


Cena:

Test na DM stojí 2150,- Kč. U testu můžete uplatnit 20% chovatelskou slevu, pokud nám k žádance připojíte kopii kartičky členství, doklad od klubu o členství nebo potvrzení o zaplacení členského poplatku či podobný dokument. Cena testu po slevě je 1664,- Kč.

Možnost objednání certifikátu zaškrtnete na první straně žádanky pod informacemi o veterinární klinice/lékaři. Potvrzení identity psa veterinářem je podmínkou pro vystavení oficiálního certifikátu.
Cena certifikátu je 250,-Kč.

 

Také chci upozornit na čitelné vyplnění informací o psovi (jméno, číslo čipu chovatelská stanice apod.) a majiteli.


Materiál: 
K vyšetření potřebujeme 0.5-1 ml EDTA krve. Krev odebere a žádanku Vám potvrdí veterinární lékař, kterého běžně navštěvujete. Není potřeba se k veterináři dopředu objednávat. Pro odběr můžete použít také 2x bukální stěr. Tyto stěry prosím provádějte pouze speciálním kartáčkem/tamponem. Pokud je stěr odebrán až příliš šetrně, není k dispozici dostatek materiálu pro získání DNA a proto raději preferujeme EDTA (plnou) krev. V případě dostatku tohoto DNA materiálu je důvěryhodnost bukálního stěru stejná jako z odebrané krve.


Zasílání:
Po odběru vyplníte genetickou žádanku (zde) a společně se vzorkem ji zašlete na adresu laboratoře:
LABOKLIN  GMBH 
Steubenstrasse 4
Bad Kissingen 
DE-97688


(Doporučujeme zasílat vzorky od pondělí do čtvrtka, v pátek pouze se sobotními přepravními TNT listy, jinak vzorek dorazí až v pondělí. V neděli laboratoř nepracuje.)


Pokud budete zasílat vzorek přes TNT, tak zavolejte prosím na tel. číslo 848 000 868 nebo 848 111 868 a pod naším zákaznickým číslem 70240039 si objednejte kurýra na konkrétní den a hodinu. Další den od odeslání budeme mít vzorek k dispozici v laboratoři. Cena přepravy bude pouze 84,- Kč. Pro zaslání vzorku TNT kurýrem je nutné využít speciální přepravní obaly.

Faktura Vám bude zaslána začátkem následujícího měsíce po testování. Převod probíhá na český účet Laboklinu. Veškeré informace budou uvedeny na faktuře. Výsledky Vám přijdou e-mailem na uvedenou adresu (nebo pokud si přejete, tak poštou).

Další informace jsou uvedené na našem webu www.laboklin.cz, aktuální informace ohledně nových gentestů uvádíme na našich Facebokových stránkách Laboklin Czech nebo na twitteru.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně testu nebo zasílání mne neváhejte kontaktovat.

S přátelským pozdravem,

Ing. Andrea Lacinová

LABOKLIN CZ

Email:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Facebook Laboklinu